صفحه اصلی
شرایط و نحوه واگذاری خوابگاه در تابستان1400
  • 20093 بازدید

طی اطلاعیه‌ای، شرایط واگذاری خوابگاه دانشجویی در تابستان 1400 از سوی معاونت دانشجویی اعلام شد. متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

 

بسمه تعالی

با توجه بـه محدودیت ایجاد شده ناشی از بیماری کرونا و لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی و رعایـت فاصـله گـذاری اجتمـاعی و انجام پاره ای تعمیرات ضروری برخی از خوابگاه ها، به اطلاع دانشجویان روزانه غیربومی تحصیلات تکمیلی ورودی ماقبل 99 که برای تکمیل فعالیت های تحقیقاتی، پژوهشی نیاز به حضور در دانشگاه و خوابگاه در ایام تابستان1400را دارند، می رساند مطابق با شرایط و فرآیند ذیل از تاریخ 26 خرداد 1400  لغایت 30 خرداد 1400 نسبت به ارائه درخواست خود از طریق پیشخوان خدمت سیستم جامع گلستان اقدام، تا در خصوص اسکان آنها برنامه ریزی لازم صورت پذیرد.

 

شرایط واگذاری:

1- دانشجویان مقطع دکتری ورودی ماقبل 99 که آزمون جامع آموزشی دارند یا آزمون جامع خود را با موفقیت گذرانده باشند.

2- دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد ورودی ماقبل 99 دارای پروپوزال مصوب فرآیند ارائه درخواست دانشجویان از طریق پیشخوان در سیستم جامع گلستان ورود به پیشخوان خدمت سیستم جامع گلستان و انتخاب "درخواست بررسی مسائل خوابگاهی" ثبت درخواست دانشجو با ذکر دلایل و مدت زمان حضور (حداکثر 15شهریورماه) تکمیل فرم تعهد و ارسال آن تایید و ارسال درخواست برای استاد راهنمای مربوطه اعلام نظر استاد راهنما مبنی بر الزام حضور دانشجو در دانشگاه و ضرورت اسکان در خوابگاه و ارسال برای معاون آموزشی دانشکده/ پژوهشکده تایید معاون آموزشی دانشکده/ پژوهشکده، ارسال به امور خوابگاه ها بررسی درخواست از طرف امور خوابگاه‌ها و تایید یا عدم تایید متناسب با ظرفیت و در صورت لزوم ارجاع به دانشجو.

 

تذکر: با توجه به اینکه دانشجویان پس از دفاع از پایان‌نامه/ رساله ملزم به تخلیه خوابگاه هستند، لازم است در زمان تعیین بازه زمانی حضور تاریخ پایان اسکان خود را برابر با تاریخ دفاع قرار دهند. بدیهی است در صورت دفاع از پایان نامه/رساله و عدم تخلیه به موقع خوابگاه حسب مقررات مربوطه اقدام خواهد شد.

 

نکات مهم

1- اولویت واگذاری خوابگاه با دانشجویانی است که در مرحله دفاع از پایان‌نامه / رساله قرار دارند و تا پانزدهم شهریورماه 1400 فارغ‌التحصیل می‌گردند.

2- خوابگاه ها از تاریخ 15 لغایت 27 شهریور برای پاکسازی، سمپاشی و آماده‌سازی نهایی برای سال تحصیلی جدید بطور کامل تعطیل خواهد بود.

3- بازه اسکان تابستان پس از پایان نیمسال دوم لغایت 15شهریور ماه است لذا تاریخ دفاع از پایان‌نامه/ رساله حداکثر تا این تاریخ تنظیم گردد.​​​​​​​

افزودن نظرات